spot_img

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Kde všude hledat pracovní příležitosti

V době internetu již tato otázka není pro uchazeče...

Jak poznat luxusní hodinky

Luxusní hodinky nejčastěji nosí na svých číselnících loga světově proslulých hodinářských...

CYKLOPUZZLE Oravská Polhora

Jak vyplývá ze samotného názvu, cílem projektu bylo pospojovat zajímavé atrakce nacházející se v areálu sportovně – kulturního centra obce Oravská Polhora novou cyklostezkou doplněnou o místa pro parkování, odpočinek, či opravu kol včetně jejich nabití v případě stále populárnějších elektrokol.

Prostřednictvím uskutečnění různých forem malých vzájemně propojených investičních aktivit, které zároveň propojují již existující turistické atraktivity nacházející se v areálu tak vznikl komplexní ucelený produkt, který zpřístupnil nově vybudovanou cyklostezku spojující centrum obce a kulturně sportovní areál tematicky orientovanou na prezentaci unikátní slanou vodu, či objekty odpařovny a sušárny soli prezentující významné přírodní dědictví příhraničního regionu nacházející se ve zmíněném areálu.

Součástí projektu je i vytvoření nových společných propagačních materiálů v podobě informační publikace a velké mapy s vyznačením turisticky významných míst jak v Oravské Polhoře, tak v Bystřici.

Slavnostní ukončení projektu se uskutečnilo v pátek 29. července 2022 za účasti zástupců partnerské obce Bystřice. Celá výše získaného nenávratného finančního příspěvku v rámci Fondu malých projektů z Programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika – Česká republika na roky 2014 – 2022 z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje činila částku 28 752,10 € EUR. Projekt byl realizován v měsících květen – červenec 2022.

spot_imgspot_img